DVARO gaminiai – populiariausi Lietuvoje

Į naujienų sąrašą
DVARO gaminiai – populiariausi Lietuvoje

DVARO gaminiai – populiariausi Lietuvoje

2018 03 22
Pieno produktų pirkėjai 2017 metais dažniausiai rinkosi natūralų DVARO pieną, natūralią DVARO grietinę ir saldžios grietinėlės DVARO sviestą (82 proc. rieb.), rodo Lietuvos prekybos įmonių asociacijos paskelbtas „Populiariausių prekių“ sąrašas.
 
Konkursas „Populiariausia prekė“, kuriame išrenkami labiausiai pirkėjų pamėgti gaminiai, vyksta nuo 2009 metų, o jo laimėtojai išskiriami „Populiariausios prekės“ ženklu „Maxima“, „Iki“, „Rimi“ ir „Norfa“ prekybos tinklų parduotuvių lentynose.
 
Nugalėtojai įvairiose prekių kategorijose išrenkami įvertinus prekių pardavimus didžiausiuose prekybos tinkluose. Kiekvienoje produkto kategorijoje, kurių yra 52, išrenkamas tik vienas, dažniausiai į pirkėjų krepšelius keliavęs, gaminys. Šiemet DVARO gaminiai nugalėjo net keliose kategorijose.
 
Pieno kategorijoje Lietuvos pirkėjai dažniausiai pirko 2 l talpos natūralų DVARO pieną, kuris gaminamas naudojant unikalią mikrofiltravimo technologiją ir pasterizuojant jį žemesnėje nei įprasta temperatūroje. Tokiu būdu DVARO piene išsaugomas natūralus šviežio pieno skonis ir išlieka daugiausiai vertingųjų išrūgų baltymų.
 
Grietinės pirkėjai dažniausiai praėjusiais metais rinkosi legendinę natūralią DVARO grietinę maišelyje, vertinamą už originalų skonį ir daugybę metų išsaugotą aukščiausią kokybę.
 
Perkant sviestą daugiausiai vartotojų pirmenybę teikė saldžios grietinėlės DVARO sviestui (82 proc. rieb.), kuris už savo nepriekaištingą kokybę yra pelnęs daugiausiai apdovanojimų ir įvertintas Lietuvos bei užsienio ekspertų. Gaminamas pagal unikalią technologiją, tik iš šviežiausios saldžios grietinėlės, DVARO sviestas išsiskiria turtingu skoniu, maloniu aromatu ir tuo, kad yra lengviau tepamas.